B. Mazerski
Bartosz Mazerski trzeci w Austin Marathon w dalekim Teksasie
Bartosz Mazerski
niedziela, 19 luty 2012

Bartosz Mazerski zajął trzecie miejsce w Austin Maraton w stolicy Teksasu w Stanach Zjednoczonych, godnie reprezentując Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zantyr, miasto Sztum i nasz kraj. W Austin uzyskał czas 2.25,55. Zwyciężył zawodnik kenijski Edward Kiptum. Maraton ukończyło 3589 biegaczy. Wszystkie wyniki na stronie Austin Marathon. Więcej informacji po powrocie Bartka do kraju.

Gratulacje!!
 

Bartosz Mazerski w pobiegnie w Austin Marathon
Bartosz Mazerski
wtorek, 14 luty 2012

Bartosz Mazerski w niedziele 19 lutego pobiegnie maraton w stolicy Teksasu w Austin w południowej części Stanów Zjednoczonych. Startował już w wielu maratonach w Europie, Afryce i Azji. Tym razem zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum wspólnie z Andrzejem Krzyścinem z Altomu Gniezno wystartuje na kolejnym kontynencie, jakim jest Ameryka Północna. Marathon w Austin jest bardzo popularny i startuje w nim około 5000-6000 biegaczy z całego świata oraz kilkanaście tysięcy w półmaratonie. Andrzej Krzyścin, to czołowy polski maratończyk, wielokrotnie startował w Austin, wygrywał w latach 2002, 2003 i 2004. Z Polaków startowali w tym maratonie m.in. Marek Jaroszewski, Maciej Miereczko, Wiesław Perszke, Krzysztof Bałdyga czy Zofia Wieczorkowska.

Czytaj całość...
Bartosz Mazerski blisko rekordu życiowego w 28 Firenze Maraton
Bartosz Mazerski
poniedziałek, 05 grudzień 2011

Florencja
"W niebo ucieka wieżą chmurna Signoria,
Przerażonych wód falą w dal umyka Arno
(...)

Bo w Mieście Kwiatów straszna walk domowych żmija
Podniosła z sykiem żądła swą głowę bezkarną"

Leopold Staff, Tryptyk sztuki włoskiej: Firenze

Florencja, perła Toskanii, miasto Poniatowskiego i Oriany Fallaci... Strzelające w niebo wieże już z daleka witają przybywających z całego świata miłośników włoskiej kultury i historii, zapraszając na niezwykłą ucztę – począwszy od przystawki w postaci ciepłego klimatu i pięknego otoczenia, poprzez niezwykle zagęszczone zabytki Starego Miasta, wspaniałe punkty widokowe, zawieszone w czasie uliczki i dzielnice, aż po nowoczesną infrastrukturę turystyczną...

Czytaj całość...
Mazerski w czołówce w Kole
Bartosz Mazerski
poniedziałek, 24 październik 2011

W Kole w bardzo silnej, międzynarodowej obsadzie rozegrano 31 Bieg Warciański im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Na dystansie 10 kilometrów wystartował zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Bartosz Mazerski. Podobnie jak dzień wcześniej Bogdan Cebula w Tucholi, tak tu w Kole Bartosz potwierdził bardzo dobrą formę zajmując czwarte miejsce z czasem 30.32. Jest to Jego najlepszy wynik w roku bieżącym uzyskany w biegu ulicznym na dystansie 10 kilometrów. Zwyciężył wielokrotny medalista mistrzostw Polski, w tym dwukrotny złoty/ w półmaratonie i 5000 m/ Artur Kozłowski z Sieradza przed dwoma zawodnikami z Białorusi. Zawodnik LKS Zantyr wyprzedził m.in. biegaczy z Ukrainy i kolejnych medalistów mistrz Polski Dobrowolskiego i Snochowskiego. Kolejne trzy miejsca zajęłi również biegacze zza wschodniej granicy. Bartosz na ostatnich, 150 finiszowych metrach stoczył zwycięski pojedynek z Rybakiem z Ukrainy

Czytaj całość...
III Międzynarodowy Maraton w Kavarnie w Bułgarii
Bartosz Mazerski
czwartek, 12 maj 2011
7 Semi-Marathon International de Rabat
Bartosz Mazerski
czwartek, 14 kwiecień 2011
Zwycięstwo Bartosza Mazerskiego w XXXX Zimowym Biegu Ulicznym o memoriał Jana Schmeltera w Chełmnie
Bartosz Mazerski
niedziela, 20 luty 2011

W Chełmnie nad Wisłą w licznej obsadzie odbyły się już po raz 40-ty Jubileuszowe Zimowe Biegi Uliczne o memoriał Jana Schmeltera. Rywalizacja odbywała się w kategoriach od szkół podstawowych, kończąc na kategorii seniorów. W biegu głównym na dystansie 6700 metrów startowało dwóch zawodników LKS Zantyr Sztum. Bardzo dobrze spisał się z Bartosz Mazerski, który zwyciężył w mocno obsadzonym Biegu Memoriałowym, Karol Rzeszewicz był siódmy.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 7 z 43